Welcome! » Log In » Create A New Profile

Kraїna TV - nowoczesny format ukrainskich mediow

April 27, 2009 11:59AM
Na Ukrainie rozpocznie nadawanie nowy projekt medialny Kraina TV (Країна – ТВ) - czyli nowy format nowoczesnych mediów, w których to widz decyduje, kiedy i co ma obejrzeć. Kraina TV będzie bezpłatny a dystrybucja ma się odbywać wyłącznie przez Internet na oficjalnej witrynie domowej. Ostateczny start zaplanowano na maj 2009 roku. Będzie to pierwszy projekt tego typu w tym kraju.
Pomysłodawcą jest Anatolij Horozov, dyrektor kompanii medialnej Entertainment Network Ltd z Nowej Zelandii. Według dyrektora, Kraina TV ma być odpowiedzią na rosnące potrzeby odbiorców szerokopasmowych usług.

Kraina TV będzie bezpłatny dla wszystkich użytkowników sieci, a finansowany ma być w całości z dochodu ze sprzedaży reklam. Kanał w tym roku ma zamiar wyprodukować kilka autorskich formatów, które mają podnieść pozycję stacji w Internecie.

Strona internetowa projektu już teraz udostępnia cykl swoich programów. W tym m.in. reportaże o polityce i gospodarce kraju, a także wywiady ze znanymi osobistościami ukraińskiego show-biznesu.

http://www.kraina.tv/
http://www.satkurier.pl/news/46606

» Reply » Quote
SubjectAuthorPosted

» Kraїna TV - nowoczesny format ukrainskich mediow

ivasykApril 27, 2009 11:59AMSorry, you do not have permission to post/reply in this forum.