Welcome! » Log In » Create A New Profile

Доступ до DW-WORLD.DE через мобільний зв’язок

April 27, 2009 09:25PM
Відтепер Ви маєте можливість за допомогою Вашого мобільного телефону або кишенькового комп'ютера, якщо у Вас звичайно є доступ до Інтернету, отримувати найсвіжішу інформацію в будь-який час на DW-WORLD.DE.
По-перше, налаштуйте у Вашому мобільному пристрої функцію доступу до Інтернету (наприклад, це може бути GPRS-підключення). Потім в Інтернет-браузері задайте наступну адресу http://mobile.dw-world.de/ukrainian та завантажте цю сторінку. Вона з’явиться на екрані Вашого пристрою. Після завантаження сторінки оберіть заголовки текстів та інші посилання, які Вам до вподоби.

Порада: якщо бажаєте заощади час та уникнути зайвого мандрування по сайту, задайте в полі «стартова сторінка» Вашого браузеру наступну адресу http://mobile.dw-world.de/ukrainian або просто збережіть її в пам’яті.
Важлива інформація:

· Підчас онлайн-з’єднання зі сервером DW-WORLD.DE (напр. GPRS-підключення) з Вашого мобільного рахунку стягуватиметься плата, встановлена Вашим Інтернет-провайдером.

· Окрім витрат відповідно до тарифу Вашого провайдеру ніяких інших коштів не стягується. Сервіс мобільного порталу DW-WORLD.DE є безкоштовним. Зовнішній вигляд порталу DW-WORLD.DE може бути різним залежно від мобільного пристрою, яким Ви користуєтеся.

· Якщо у Вашому пристрої передбачені відповідні функції, то разом із контентом порталу Ви бачитиме і зображення.

· У разі використання старих телефонів (вироблених до 2003р.), доступ до онлайн-порталу DW-WORLD.DE може бути ускладнено.

· Оскільки кожен мобільний пристрій має різні особливості та можливості, радимо Вам за допомогою інструкції даного пристрою знайти вказівки щодо оптимізації в ньому доступу до онлайн-порталу DW-WORLD.DE.

· Незважаючи на наші зусилля, може бути так, що онлайн-портал DW-WORLD.DE на деяких специфічних моделях телефонів та КПК може відображатися неправильно. В такому разі перепрошуємо за незручності.

Ваші запитання, побажання та пропозиції надсилайте на ukraine@dw-world.de
http://www.dw-world.de/dw/0,,9892,00.html
» Reply » Quote
SubjectAuthorPosted

» Доступ до DW-WORLD.DE через мобільний зв’язок

ivasykApril 27, 2009 09:25PMSorry, you do not have permission to post/reply in this forum.