Welcome! » Log In » Create A New Profile

Ekologia wg Sycza z bartsat

Bartek
May 01, 2009 10:13AM

To posty z forum www.bartsat.pl

Szanowni Państwo jestem pod wrazeniem ekologicznego geniuszu posla Mirona Sycza. Ten wielki syn Ziemi bartoszyckiej był tak łaskawy i bezplatnie uzyczył jak stwierdzil w wywiadzie dla TV Bartsat okolo 2 ha swojej ziemi na ktorej wybudowano słynną "wiatę ekologiczną" Pan poseł stwierdził, że uzyczenia udzielił na szas nieokreślony i corocznie bedzie przedłużał umowę uzyczenia. Coś tu jest nie tak panie pośle. Jeżeli coś ma taka klauzulę to w jakim celu to przedłużać corocznie, coś pan tu kręci. Postanowiłem poszukac w internecie definicji "wiaty ekologicznej" . W tym przypadku mam także pojawia sie wiele wątpliwości dotyczących ekologiczności wspomnianej wiaty. Wiaty ekologiczne sa lokalizowane przy ekologicznych ściezkach dydaktycznych lub w miescach widokowych , cennych z punktu wychowania ekologicznego. Wiata zbudowana przez Centrum w Gorowie nie reprezentuje tych cech. Polożona blisko ruchliwej drogi, wokól nie ma zadnych cennych obiektów przyrodniczych służacych edukacji ekologicznej. Dla mnie to wciskanie kitu ludziom i marnowanie pieniedzy podatnika. Czy pan poseł jako były dyrektor szkoły chce stwierdzic , iż pod dachem wiaty przebywajace tam osoby zostana dotkniete ekologicznym olśnieniem i stana sie gorliwymi zwolennikami ochrony srodowiska. Powiedział pan panie pośle, że we wiacie ma sie odbyc jakis festiwal wschodnich kultur. Osobiście nic przeciwko temu nie mam. Mówię to aby uprzedzić atak obrońców czci pana posła i jego samego, że to forma antyukrainskiego ataku. Jaki zwiazek z ekologia ma taki festiwal. Cyba taki , że setki uczestników stratuje trawe wokół. Czy taki sposob wykozystania jest zgodny z przeznaczeniem ekologicznym wiaty. Pan chyba nie ma pojecia o ekologii panie posle. W Lidzbarku Warm przy zajeździe także stoi identyczna wiata moze ona takze jest ekologiczna. W wywiadzie z panem wspomniano o wykopaniu przez pana stawu kolo wiaty. Musi pan wiedzieć, że nie zawsze wykopanie stawu czy pogłebienie trzesawiska słuzy dobrze przyrodzie. Zastanawiam sie co jeszcze przyniesie pan ekologiczny geniusz. Ciekawe , ze akurat na pan dzialce najlepiej udaja sie pana ekologiczno-budowlane pomysły?. Jestem zbulwersowany pana stosunkiem do przepisow. Pan stwierził , że najwazniejsze to ,że osiagnięto cel. Panie pośle można gdziekolwiek przejść przez ulicę, ale przejścia dla pieszych wyznaczono dlatego aby zapewnic bezpieczeństwo wszystkim uzytkownikom. Pewnie w takim przypadku tłumaczyłby pan policjantom przechodząc w niedozwolonym miejscu, że nic sie nie stalo bo cel został osiągniety. Dlaczego nie przekaże pan na własność wspomnianej działki stowarzyszeniu? Panie posle mam wątpliwosci do pana wiarygodności jako posła i czlowieka .

autor: somia, dodał 2009-04-30 19:08 komentuj

> O 19:04, dnia 2009-04-30 Norbert z Bart napisał(-a):
Panie posle mam wątpliwosci do pana wiarygodności jako posła i czlowieka .

Hmm. Ostatnimi czasy, nie ty jeden.

autor: Heniek, dodał 2009-04-30 19:16 komentuj

> O 19:08, dnia 2009-04-30 somia napisał(-a):
> > O 19:04, dnia 2009-04-30 Norbert z Bart napisał(-a):
> Panie posle mam wątpliwosci do pana wiarygodności jako posła i czlowieka .
>
> Hmm. Ostatnimi czasy, nie ty jeden.
Jaka tam ekologia. Chyba,że Sycz ze swoją zoneczka będa liczyc liczbę tirów jadących droga koło wiaty. A tak nawiasem ciekawe jakie jest natęzenie halasu i stężenie spalin. Chyba ,że wszyscy tam w Gorowie jeżdzą na bioetanolu. Pan posel jako ekolog jest pewnie zwolennikiem tego rodzaju paliwa.

autor: gość, dodał 2009-04-30 19:17 komentuj

> O 19:08, dnia 2009-04-30 somia napisał(-a):
> > O 19:04, dnia 2009-04-30 Norbert z Bart napisał(-a):
> Panie posle mam wątpliwosci do pana wiarygodności jako posła i czlowieka .
>
> Hmm. Ostatnimi czasy, nie ty jeden.
Też słuchałam tej demagogicznej mowy,ale nawiązując do ekologii, prowadzący zapytał o jakaś ścieżkę dydaktyczną, zbudowaną za niewielkie (ale publiczne)pieniądze ok. 15 tys. Czy ktoś zrozumiał, czy ona jest czy jej nie ma? Jeżeli nie ma, to co z pieniędzmi i jak można w takiej sytuacji rozliczyć projekt?

autor: tzto, dodał 2009-04-30 19:26 komentuj

O ile zrozumiałem ten wątek rozmowy , dotyczący ścieżki, to zamiast ścieżki wykopano staw. I słusznie. Za starzy my na chodzenie po jakichś ścieżkach. Za to staw się przyda latem, po ciężkiej, "ekologicznej" nocy. Najbliższa 27 czerwca...

autor: gość, dodał 2009-04-30 19:51 komentuj

> O 19:26, dnia 2009-04-30 tzto napisał(-a):
> O ile zrozumiałem ten wątek rozmowy , dotyczący ścieżki, to zamiast ścieżki wykopano staw. I słusznie. Za starzy my na chodzenie po jakichś ścieżkach. Za to staw się przyda latem, po ciężkiej, "ekologicznej" nocy. Najbliższa 27 czerwca...
No dobrze, ale ten staw to podobno wykopało stowarzyszenie. To ono dostało te pieniądze na ścieżkę. Ale dlaczego stowarzyszenie wykopało staw na prywatnym gruncie i na szkolnym, a nie na swoim? Czy staw jest własnością stowarzyszenia? To jest niemożliwe, bo właścicielem jest ten, do którego należy grunt pod wodą.No i jak podzielić, co jest prywatne, co szkolne czyli należące do urzędu marszałkowskiego, a co jest stowarzyszeniowe? Czy to nie jest znowu robienie wyborcom wody z mózgu? O ile wiem, nie daje się pieniędzy na inwestycje na gruntach, które prawnie nie należą do beneficjenta. Ale chyba się mylę?!

autor: Krystyna z Gorowa, dodał 2009-04-30 19:28 komentuj

> O 19:17, dnia 2009-04-30 gość napisał(-a):
> > O 19:08, dnia 2009-04-30 somia napisał(-a):
> > > O 19:04, dnia 2009-04-30 Norbert z Bart napisał(-a):
> > Panie posle mam wątpliwosci do pana wiarygodności jako posła i czlowieka .
> >
> > Hmm. Ostatnimi czasy, nie ty jeden.
> Też słuchałam tej demagogicznej mowy,ale nawiązując do ekologii, prowadzący zapytał o jakaś ścieżkę dydaktyczną, zbudowaną za niewielkie (ale publiczne)pieniądze ok. 15 tys. Czy ktoś zrozumiał, czy ona jest czy jej nie ma? Jeżeli nie ma, to co z pieniędzmi i jak można w takiej sytuacji rozliczyć projekt?
Ja jestem z Gorowa nieraz tam chodze na spacery żadnej ścieżki ekologicznej tam nie ma. Była tablica koło stawu " Teren prywatny wstęp wzbroniony". To jak ta wiata jest dostępna dla społeczeństwa. Ciekawe jak ktoś inny nie zaplaciłby podatku czy urzędy państwowe byłyby tak łaskawe jak dla Sycza. Z tym dawaniem przez Sycza spoleczeństwu to ogromna przesada, mam wrażenie , że jest odwrotnie. Sycz dla Gorowa nic nie zrobił. To dzieki nam mieszkańcom wdrapal sie na szczyty wladzy i spija śmietankę.

autor: Zenek, dodał 2009-04-30 19:40 komentuj

> O 19:28, dnia 2009-04-30 Krystyna z Gorowa napisał(-a):
> > O 19:17, dnia 2009-04-30 gość napisał(-a):
> > > O 19:08, dnia 2009-04-30 somia napisał(-a):
> > > > O 19:04, dnia 2009-04-30 Norbert z Bart napisał(-a):
> > > Panie posle mam wątpliwosci do pana wiarygodności jako posła i czlowieka .
> > >
> > > Hmm. Ostatnimi czasy, nie ty jeden.
> > Też słuchałam tej demagogicznej mowy,ale nawiązując do ekologii, prowadzący zapytał o jakaś ścieżkę dydaktyczną, zbudowaną za niewielkie (ale publiczne)pieniądze ok. 15 tys. Czy ktoś zrozumiał, czy ona jest czy jej nie ma? Jeżeli nie ma, to co z pieniędzmi i jak można w takiej sytuacji rozliczyć projekt?
> Ja jestem z Gorowa nieraz tam chodze na spacery żadnej ścieżki ekologicznej tam nie ma. Była tablica koło stawu " Teren prywatny wstęp wzbroniony". To jak ta wiata jest dostępna dla społeczeństwa. Ciekawe jak ktoś inny nie zaplaciłby podatku czy urzędy państwowe byłyby tak łaskawe jak dla Sycza. Z tym dawaniem przez Sycza spoleczeństwu to ogromna przesada, mam wrażenie , że jest odwrotnie. Sycz dla Gorowa nic nie zrobił. To dzieki nam mieszkańcom wdrapal sie na szczyty wladzy i spija śmietankę.

Także ogladalem ten wywiad z Syczem czułem sie jakbym sluchal J Urbana . 0 prawdy. czy zauwazyliscie jak sie zachowywal posel. Nerowe ruchy rąk, ucieczka wzroku. Psycholodzy traktuja to jako niewiarygodność. Gratuluję Redakcji Bartsatu za obietktywość. Niestety część mediow nabrała wody w usta, albo ktoś im te usta zamknął .

autor: Izabela, dodał 2009-04-30 22:01 komentuj

> O 19:40, dnia 2009-04-30 Zenek napisał(-a):
> > O 19:28, dnia 2009-04-30 Krystyna z Gorowa napisał(-a):
> > > O 19:17, dnia 2009-04-30 gość napisał(-a):
> > > > O 19:08, dnia 2009-04-30 somia napisał(-a):
> > > > > O 19:04, dnia 2009-04-30 Norbert z Bart napisał(-a):
> > > > Panie posle mam wątpliwosci do pana wiarygodności jako posła i czlowieka .
> > > >
> > > > Hmm. Ostatnimi czasy, nie ty jeden.
> > > Też słuchałam tej demagogicznej mowy,ale nawiązując do ekologii, prowadzący zapytał o jakaś ścieżkę dydaktyczną, zbudowaną za niewielkie (ale publiczne)pieniądze ok. 15 tys. Czy ktoś zrozumiał, czy ona jest czy jej nie ma? Jeżeli nie ma, to co z pieniędzmi i jak można w takiej sytuacji rozliczyć projekt?
> > Ja jestem z Gorowa nieraz tam chodze na spacery żadnej ścieżki ekologicznej tam nie ma. Była tablica koło stawu " Teren prywatny wstęp wzbroniony". To jak ta wiata jest dostępna dla społeczeństwa. Ciekawe jak ktoś inny nie zaplaciłby podatku czy urzędy państwowe byłyby tak łaskawe jak dla Sycza. Z tym dawaniem przez Sycza spoleczeństwu to ogromna przesada, mam wrażenie , że jest odwrotnie. Sycz dla Gorowa nic nie zrobił. To dzieki nam mieszkańcom wdrapal sie na szczyty wladzy i spija śmietankę.
>
> Także ogladalem ten wywiad z Syczem czułem sie jakbym sluchal J Urbana . 0 prawdy. czy zauwazyliscie jak sie zachowywal posel. Nerowe ruchy rąk, ucieczka wzroku. Psycholodzy traktuja to jako niewiarygodność. Gratuluję Redakcji Bartsatu za obietktywość. Niestety część mediow nabrała wody w usta, albo ktoś im te usta zamknął .
Pan Siwicki to geniusz w prowadzeniu rozmowy! Tak delikatnie,aby nie zapeszyć,aby się Pan Poseł czasami za bardzo nie zdenerwował!!! Flaki się przewracały! Ten Pan powinien już dawno w domku swoim oglądać te programy popijając herbatkę z cytrynką! Wyszło po prostu tak,Pan prowadzący na luzie,Pan Poseł też na luzie. Wszyscy szukają sensacji,wszystko ewidentna bzdura i oszczerstwo!!! I o czym my w ogóle rozmawiamy jak jest tak "cacy"

autor: słuchacz, dodał 2009-04-30 22:04 komentuj

> O 22:01, dnia 2009-04-30 Izabela napisał(-a):
> > O 19:40, dnia 2009-04-30 Zenek napisał(-a):
> > > O 19:28, dnia 2009-04-30 Krystyna z Gorowa napisał(-a):
> > > > O 19:17, dnia 2009-04-30 gość napisał(-a):
> > > > > O 19:08, dnia 2009-04-30 somia napisał(-a):
> > > > > > O 19:04, dnia 2009-04-30 Norbert z Bart napisał(-a):
> > > > > Panie posle mam wątpliwosci do pana wiarygodności jako posła i czlowieka .
> > > > >
> > > > > Hmm. Ostatnimi czasy, nie ty jeden.
> > > > Też słuchałam tej demagogicznej mowy,ale nawiązując do ekologii, prowadzący zapytał o jakaś ścieżkę dydaktyczną, zbudowaną za niewielkie (ale publiczne)pieniądze ok. 15 tys. Czy ktoś zrozumiał, czy ona jest czy jej nie ma? Jeżeli nie ma, to co z pieniędzmi i jak można w takiej sytuacji rozliczyć projekt?
> > > Ja jestem z Gorowa nieraz tam chodze na spacery żadnej ścieżki ekologicznej tam nie ma. Była tablica koło stawu " Teren prywatny wstęp wzbroniony". To jak ta wiata jest dostępna dla społeczeństwa. Ciekawe jak ktoś inny nie zaplaciłby podatku czy urzędy państwowe byłyby tak łaskawe jak dla Sycza. Z tym dawaniem przez Sycza spoleczeństwu to ogromna przesada, mam wrażenie , że jest odwrotnie. Sycz dla Gorowa nic nie zrobił. To dzieki nam mieszkańcom wdrapal sie na szczyty wladzy i spija śmietankę.
> >
> > Także ogladalem ten wywiad z Syczem czułem sie jakbym sluchal J Urbana . 0 prawdy. czy zauwazyliscie jak sie zachowywal posel. Nerowe ruchy rąk, ucieczka wzroku. Psycholodzy traktuja to jako niewiarygodność. Gratuluję Redakcji Bartsatu za obietktywość. Niestety część mediow nabrała wody w usta, albo ktoś im te usta zamknął .
> Pan Siwicki to geniusz w prowadzeniu rozmowy! Tak delikatnie,aby nie zapeszyć,aby się Pan Poseł czasami za bardzo nie zdenerwował!!! Flaki się przewracały! Ten Pan powinien już dawno w domku swoim oglądać te programy popijając herbatkę z cytrynką! Wyszło po prostu tak,Pan prowadzący na luzie,Pan Poseł też na luzie. Wszyscy szukają sensacji,wszystko ewidentna bzdura i oszczerstwo!!! I o czym my w ogóle rozmawiamy jak jest tak "cacy"
Obserwuję programy Pana Jana - Panie Janie jest Pan niestety słabym dziennikarzem - niech Pan uczy , a nie miesza się w TV - to Pana przerasta - daj Pan miejsce młodym .

autor: XYZ, dodał 2009-04-30 22:48 komentuj

> O 22:04, dnia 2009-04-30 słuchacz napisał(-a):
> > O 22:01, dnia 2009-04-30 Izabela napisał(-a):
> > > O 19:40, dnia 2009-04-30 Zenek napisał(-a):
> > > > O 19:28, dnia 2009-04-30 Krystyna z Gorowa napisał(-a):
> > > > > O 19:17, dnia 2009-04-30 gość napisał(-a):
> > > > > > O 19:08, dnia 2009-04-30 somia napisał(-a):
> > > > > > > O 19:04, dnia 2009-04-30 Norbert z Bart napisał(-a):
> > > > > > Panie posle mam wątpliwosci do pana wiarygodności jako posła i czlowieka .
> > > > > >
> > > > > > Hmm. Ostatnimi czasy, nie ty jeden.
> > > > > Też słuchałam tej demagogicznej mowy,ale nawiązując do ekologii, prowadzący zapytał o jakaś ścieżkę dydaktyczną, zbudowaną za niewielkie (ale publiczne)pieniądze ok. 15 tys. Czy ktoś zrozumiał, czy ona jest czy jej nie ma? Jeżeli nie ma, to co z pieniędzmi i jak można w takiej sytuacji rozliczyć projekt?
> > > > Ja jestem z Gorowa nieraz tam chodze na spacery żadnej ścieżki ekologicznej tam nie ma. Była tablica koło stawu " Teren prywatny wstęp wzbroniony". To jak ta wiata jest dostępna dla społeczeństwa. Ciekawe jak ktoś inny nie zaplaciłby podatku czy urzędy państwowe byłyby tak łaskawe jak dla Sycza. Z tym dawaniem przez Sycza spoleczeństwu to ogromna przesada, mam wrażenie , że jest odwrotnie. Sycz dla Gorowa nic nie zrobił. To dzieki nam mieszkańcom wdrapal sie na szczyty wladzy i spija śmietankę.
> > >
> > > Także ogladalem ten wywiad z Syczem czułem sie jakbym sluchal J Urbana . 0 prawdy. czy zauwazyliscie jak sie zachowywal posel. Nerowe ruchy rąk, ucieczka wzroku. Psycholodzy traktuja to jako niewiarygodność. Gratuluję Redakcji Bartsatu za obietktywość. Niestety część mediow nabrała wody w usta, albo ktoś im te usta zamknął .
> > Pan Siwicki to geniusz w prowadzeniu rozmowy! Tak delikatnie,aby nie zapeszyć,aby się Pan Poseł czasami za bardzo nie zdenerwował!!! Flaki się przewracały! Ten Pan powinien już dawno w domku swoim oglądać te programy popijając herbatkę z cytrynką! Wyszło po prostu tak,Pan prowadzący na luzie,Pan Poseł też na luzie. Wszyscy szukają sensacji,wszystko ewidentna bzdura i oszczerstwo!!! I o czym my w ogóle rozmawiamy jak jest tak "cacy"
> Obserwuję programy Pana Jana - Panie Janie jest Pan niestety słabym dziennikarzem - niech Pan uczy , a nie miesza się w TV - to Pana przerasta - daj Pan miejsce młodym .
Panie redaktorze. Odwaliłeś Pan kawał chałtury. To, o co Pan pytał Pan posła, to nic nowego. To samo powtarzane było w prasie. Tych wypowiedzi poseł nauczył się na pamięć . Jest specjalistą robienia kpin z wyborców. Niech przestanie wreszcie ściemniać. Mieszkam w Górowie od urodzenia i widzę że wszystkie narodowości się bardzo dobrze zintegrowały. Są małżeństwa mieszane, Ukraińcy przyjaźnią się z Polakami i odwrotnie. Tylko Pan poseł, żeby dalej mógł na grzbietach ludzi rozgrywać swoje własne interesy, ciągle wciska wszystkim że ci którzy go nie popierają to są przeciwko Ukraińcom. Niech Pan poseł pogodzi się z myślą, że z takimi poglądami jest tylko on i kilku jego kumpli. Wymachiwanie oświadczeniem lustracyjnym przed kamerami, to już przesada. Chyba wydali je Panu ESBECY, bo wszystkie organizacje, które w/g Pana niby Pana popierają nigdy nie wydały żadnych oficjalnych oświadczen. Panie redaktorze. Jeżeli robi Pan program, to niech to będzie szczery program a nie powielanie pytań wcześniej już zadawanych przez prasę.

autor: misiek, dodał 2009-04-30 22:56 komentuj

jak w takim Bartsacie nie potrafił wzbudzić cienia zaufania to co by było w TV ogólnopolskiej?!!!
Ten pan dalej kręci, kłamie a najwiecej wad i złej woli widzi u wszystkch dookoła tylko on jest czysty. dobrze ze wiadomo już kto zacz!
nic sie nie nauczył, dalej kręci, czyli idzie na rzeź

autor: chUdy, dodał 2009-05-01 09:10 komentuj

Dla mnie ten wywiad rodzi kolejne watpliwości co do wiarygodności pana posła i kolejne pytania:

1.Jak to możliwe żeby coś co jest na czas nieokreślony przedłużać co rok?(użyczenie gruntu pod staw i wiate) oznacza to że wiata i staw nie są notaralnie przekazane stowarzyszeniu? gdzie się podziała ścieżka ekologiczna za drobne...15 tys.zł? dlaczego pan poseł wstydzi sie tego czym wczesniej sie chwalił-założeniem stowarzyszenia o szumnej nazwie z w górowie, któremu załatwiał pan dotacje publiczne.

2.Jaki to wielki "Festiwal kultur wschodu"odbedzie sie pod wiatą? przecież 27 czerwca bedzie zjazd absolwentów szkoły. albo pan poseł o tym nie wie albo zjazd absolwentów bedzie miał szumną "kulturalno-ekologiczną" nazwe.(tylko gdzie tu ekologia?)

3.Dlaczego pan poseł nie pozwał do sądu(z powództwa cywilnego) autora artykułu pana Jerzego Necio lub miesiecznika Debata skoro to takie "kłamstwa i manipulacje"(widać że to ulubione słowa pana posła bo najczęściej padały)

4.Dlaczego pan poseł boi sie wystąpić ze swoim głównym adwersarzem- autorem artykułu w jednym programie, gdzie moglibyśmy posłuchać argumentów obu stron. czy może dla równowagi i w imie dziennikarskiego obiektywizmu i wolności słowa Bartsat zaprosi na rozmowe również Pana Necio?

5.Którzy studenci w czasie stanu wojennego i tuż po nim odważyli sie chodzić na skarge do szefa SB w olsztynie.. a potem zostawali szefami prosocjalistycznej organizacji studenckiej, organizowali hufce pracy w innych krajach bloku wschodniego czy zdawali wiele egzaminów na studiach w trybie komisyjnym i to pozytywnie!?

6.czy powinno dziwić pana posła że notatki ze spotkań robił oficer SB i to tak wysokiej rangi jak major i czy miałby jakiś cel w stosunku do 22 letniego studenta matematyki z Ostrego Bardo żeby coś wymyślać?

7.Czy rozbiegane oczy, nerwowe ruchy, niespójne wypowiedzi, sztuczne napady śmiechu i nietrafione żarty sytuacyjne mają świadczyć o warygodności pana posła i przekonać niezdecydowanych? Gdzie jest dotychczasowy luz i "bajer", czynniki niezbędne do skutecznej manipulacji i uwodzenia tłumu.
Kiedy wypowie pan jakieś mądre albo nawet prawdopodobne zdanie lub opinie?

8.czy trudno przyznać że Zwiazek Ukraińców w Polsce i Cerkiew Greckokatolicka dystansują się od osoby Pana posła a głównym obrońcą jest Redaktor Stefan Migus- szef olsztyńskiego oddziału ZUwP, który jak zanotował oficer SB w 1983 roku "propagował działalność M.Sycza na WSP"

9.Czy zasłanianie się umorzeniami prokuratury nie jest strzelaniem sobie w stopę, przecież zaufanie społeczne do tej instytucji jest znikome, czesto działa ona na zlecenie góry czyli opcji akurat znajdującej się przy władzy. poza tym jest zbudowana hierarchicznie czyli na górze jest minister sprawiedliwości i prokurator generalny.

10.czy ciągłe powtarzanie o swojej działalności jako filantropii nie jest karykaturalne i nie świadczy o zaniku poczucia realizmu i kontaktu ze społeczeństwem?(wszak na oficjalne spotkanie z panem posłem w górowskim domu kultury w środe 29.04 przybyło ok.10 osób i to resztka dawnej gwardii)

Niestety jawi sie smutny obraz wegetacji i braku autorytetu a to Już ostatnia faza poprzedzająca upadek.
» Reply » Quote
SubjectAuthorPosted

» Ekologia wg Sycza z bartsat

BartekMay 01, 2009 10:13AM

Re: Ekologia wg Sycza z bartsat

BartekMay 01, 2009 10:15AM

Vicky PollardMay 01, 2009 10:42AM

BartekMay 01, 2009 11:46AM

TomaszMay 01, 2009 11:58AM

KIngaMay 01, 2009 12:05PM

Vicky PollardMay 01, 2009 12:09PM

MeryMay 01, 2009 02:21PM

Z GórowaMay 01, 2009 02:26PM

Vicky PollardMay 01, 2009 02:40PM

My to ne Sycz panie internauto tongue sticking out smiley

pidlaszanynMay 01, 2009 03:16PM

Re: My to ne Sycz panie internauto tongue sticking out smiley

Vicky PollardMay 01, 2009 03:51PM

pidlaszanynMay 01, 2009 04:25PM

MaksimusMay 01, 2009 04:33PM

MaksimusMay 01, 2009 04:36PM

MarynaMay 01, 2009 05:03PM

pidlaszanynMay 01, 2009 04:52PM

JarekMay 01, 2009 05:12PM

...refleksja...May 01, 2009 04:16PM

AntyrefleksjaMay 01, 2009 05:06PM

...refleksja...May 01, 2009 05:31PM

Sorry, you do not have permission to post/reply in this forum.