Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Переезд в Польшу на ПМЖ

Posted by Andrey 
Переезд в Польшу на ПМЖ
December 15, 2009 01:04PM
Добрый день Уважаемые, извините, что не на Украинском, на русском объясняться мне удобнее (т.к. родился и вырос в Крыму). Хотел бы задать вопрос о возможных вариантах переезда на ПМЖ в Польшу, есть ли какие-либо правительственные программы в этом направлении и как вообще возможно это осуществить. Т.к. с этим вопросом я ранее не сталкивался буду благодарен за любую предоставленную информацию.
Re: Переезд в Польшу на ПМЖ
December 15, 2009 01:18PM
Привіт!

Пробуй не вживати скорочень - не все зрозуміти можна smiling smiley

ПМЖ - постоянное место жительства

Треба мати запрошення (найкраще від майбутнього працедавця), полагодити візу пережити деякий час і намагатися отримати дозвіл на постійне перебування.

Більшість інформацій можна здобути на сайтах польських консульств. Рекомендую сайт львівького консульства.

http://www.lwowkg.polemb.net

А про деталі може хтось інший ще розповість.

Edited 2 time(s). Last edit at 12/15/2009 01:19PM by Зелений Змій.
January 21, 2010 09:27PM
Шукай польське коріння, якщо знайдеш, представ докази, зустрінься на співрозмові з консулом, розкажеш йому про те, що поляки їдять на кутю, заспіває гімн... і можливо тоді вдасться (коли ще й трішки мувіш по-польску).
Якщо не те, то треба пошукати в Інтернті якісь програми для молодих людей типу Фонду Кіркланда.
Якщо не це, то познайомся у Криму на пляжі з симпатичною блондинкою-полькою.
Якщо не це, то вже й знаю що порадити.
Чому саме Польща ?
February 18, 2010 12:11PM
Доброго Вам здоров'я, любі земляки! Маю теж пару питань.
Є у мене і польське коріння (прабаби і прадіди були поляками), і "по-польску мув'єм", і знаю, що на кутю їдять, бо всі в родині католики... От тільки читав, що карта поляка має бути анульована при переїзді до Польщі на постійне місце проживання або при отриманні польського громадянства. Як я зрозумів, карта поляка дає можливість безкоштовно отримати довгострокову візу і легально працевлаштуватися. І що ж це, після того її треба віддати? Можливо, хтось має досвід у цій справі, підкажіть. Буду дуже вдячний!

ICQ 590203613
http://vkontakte.ru/club14791034
barbarukvadim@rambler.ru
barbaruk_vr@ukr.net
February 20, 2010 12:51AM
Як отримати пмж?Підкажіть будь-ласка.
March 07, 2010 12:43AM
Треба багато років працювати тут або шукати коріння.
April 01, 2010 01:23PM
5. Офіційна мова форуму --- УКРАЇНСЬКА.

Edited 1 time(s). Last edit at 05/07/2010 03:18PM by harazd.
September 24, 2012 08:45AM
Доброго дня! Я б хотiла запитати Вас. Батько мого чоловiка поляк, чи можемо ми з чоловiком поiхати до Польщi на ПМЖ? Якi документи ми повиннi дати i куди? Треба здавати польську мову?

Дякую за вiдповiдь.
September 29, 2012 04:12PM
5. Офіційна мова форуму --- УКРАЇНСЬКА.

Edited 1 time(s). Last edit at 09/29/2012 04:55PM by harazd.
September 18, 2015 02:22PM
якщо є родичі - то можна їхати в польшу - оформити ПМЖ http://pl-ua-by.com/ru/pmzh-polsha/po-karte-poljaka.html
знання польської мови - обов'язково
June 14, 2017 07:29PM
Тяжело карту оформить?
July 02, 2017 09:56PM
Главным условием является наличие родственника польского гражданства. Мне карту поляка оформить было нетрудно. У меня отец поляк, польский язык я хорошо знаю. Сейчас живу и работаю в Кракове. Переехал сюда из Грозного. Вещи перевозили нижегородские перевозчики "1-я Транспортная". Очень ответственные ребята.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login