Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Бойовий Гопак у Польщі - facebook

Posted by hopakivec 
Бойовий Гопак у Польщі, сторінка на фейсбуці:

https://www.facebook.com/pages/%D0%91%D0%BE%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9-%D0%93%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D0%BA-%D1%83-%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%89%D1%96-Bojowyj-Hopak-w-Polsce/223594024453484?ref=stream
анархобандерівка
Re: Бойовий Гопак у Польщі - facebook
April 16, 2013 05:46PM
А Асгарда у Польщі також буде?
гопаківец
April 25, 2013 01:56AM
http://www.asgarda.com.ua/index.php
https://www.facebook.com/tarnovska.kateruna
http://vk.com/club4740655

з 2 по 11 серпня 2013 року на базі "Карпати", с.Дубино, Сколівського р-ну, Львівської обл. Відбудеться ознайомчий семінар з жіночого бойового мистецтва Асгарда. В програмі: ознайомлення з оздоровчими практиками, з ударною технікою бойового мистецтва Асгарда та прийомами самозахисту. Лекційні заняття: історія винекнення амазонок, філософія жінки-воїна, здорове харчування і ще багато цікавого...
семінар відбудеться безкоштовно.
поселення і харчування за рахунок учасників
умови проживання:
деревяні будиночки, туалет, умивальники на вулиці, доступ до гарячого душу - 25грн. доба
цегляний будинок, кімнати по 4 чоловіка, душ, туалет на блоці - 50 грн. доба
намети на території бази, доступ до туалету, душу - 15 грн. доба
Харчування: 3 рази на день в їдальні на базі 60 грн. в день
можливе самостійне приготування їжі на вогні

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь!
Вимоги:
вік учасниць від 14 до 45 років
особливої фізичної підготовки не потрібно. ми враховіємо вік і вашу підготовку індивідуально!
зголошуватися можна вже звичайним листом на e-mail: amasonka@inbox.ru

Додаткова інформація і анкети буде виставлено пізніше.
слідкуйте за новинами!
чекаємо на ВАС!
http://vk.com/photo-4740655_288053932
гопаківець
April 25, 2013 02:00AM
Запрошуємо також на тренування Гопака.
анархобандерівка
August 14, 2014 12:52PM
Ви не вірте в БГ у Варшаві. Якщо буде в мене час - постараюся за тиждень-два написати вам, у чому річ. Чому не варто. Розповім свою історою, досвід.
Добрі люди, не вірте невідповідальним, нечесним, лягайлом, шизиком! "Не всякий козак, хто шаблю має"...
анархобандерівка
August 20, 2014 01:38PM
Отже. Я півроку тренувала БГ у Варшаві. Зрезигнувала тому, що не могла витримати загальної невідповідальності, нещирості, піарства-кар’єризму-марнославства. Я пишу ці рядки не задля помсти. Якби я хтіла помсти, то просто пішла би в суд, або подумала-б, де у Варшаві ці вуркагани, яким лишень заплати - й вони то "замочать", то "вальнуть" людину...Ні, не зроблю я такого! Я пишу це, а то не можу терпіти неправди і крутійства. Люди дивляться на нас - варшавських гопаківців- тай думають, що ми сучасні козаки, ми сила та ідея. А ми блискуча упаковка... Й ситуація в варшавському осередку може негативно вплинути на загалну оцінку усіх бойових мистецтв, культури Нації. Буде як з сучасним "козацьким" рухом - бачать люди піарщиків, клоунів - тай думають, що усі сучасні козаки - це шароварщикі-кар"єристи. Не хочу я цього. Моя оцінка Бойового Гопака та інших народних бойових мистецтв позитивна. Але за справу беруться далеко не завжди серйозні люди. Звичайно, мені багато з Вас не повірить (що означає добренький піар!), а може ви просто знаєте "наших" людей лише з доброго боку. Я сама ще донедавна думала, що ми робимо щось велике. Недавно сама не повірила би, що стану "юдою". Так, може назвете мене зрадницею, яка гонить фуфло на своіх у час війни. Та й ізрек уже давненько тако Мономах наш : "Добро діючи, не надійтеся ні на що добре" . Так, час у нас недобрий, але треба. Щоби Ви не марнували своїй молодої сили у лажавих. Я пишу ці рядки в інтернетах тому, що вже не вірю в можливість діалогу з людьми, які вміють слухати лише себе. Попри це я відкрита на дискусію, полеміку.
Отже БГ- козацьке бойове мистецтво. До козацьких предків признаюся я. Від інших не чула. На тренуванні українці (з Польщі та України) та полякі. Тренер - з Підляшша. Недонаціоналізм, тобто: раз буває "героям слава", потім не буває. Тому, що полякам було не довподоби, й ніби-то Верховний Учитель В.С.Пилат погодився, щоби не було. Але часом було. Пісні - народні, потім типу "Хтось тай вродиться з нас нещасливий". Тренер каже, що є і інші пісні, "але ні, не будемо, а то хтось подумає, що ми націоналісти". У статуті товариства "Арт-гопак" (про яке піде мова нижче) серед завдань Товариства, цит."Przeciwdziałanie ksenofobii, nietolerancji i nacjonalizmowi". Сам тренер заявив на організаційній зустрічі Товариства, що будемо дбати про діалог з поляками на ґрунті того, що спільне. Приклад...сарматизм. То нехай пан тренер вернеться до школи, щоби дізнатися, для чого полякам потрібний був сарматизм. Для якої ідеї поневолення (й кого). Ідеяна шизофренія, панове. Цей цирк не був би потрібним, якби у наших рядах були люди, котрі зуміють дискутувати на історичні теми, які знають про позитивний націоналізм, уміють навести його приклади, мериторично розмовляти на такі теми з поляками та іноземцями. Але це не потрібне Товариству. Чому? Адже ми, БГ у Варшаві, створили собі Товариство. В нього є статут, голова, члени. Є завдання (пропагування БГ, української культуру, діалог між культурамі). Є названня товариства - "Арт-гопак"- щоб було більш культурно, менш агресивно. В нас була організаційна зустріч. Навіщо? Відповім найцікавішими цитатами тренера-голови Товариства: "Арт- тому, що будемо займатися культурою. (...) У статуті також інші завдання (...) має бути того багато, щоби нам бабло гонили" Так, це найважливіша ціль товариства. А далі : "Я вірю, що всі ми зайдемо далеко (...) адже Побратимство (...) наприклад Б. буде адукатом, а Р. Бізнесменом - й в нього будуть проблеми. Всі ми - гопаківці, й будемо завжди собі допомагати. Й Б. допоможе Р." Але коли я у цьому році була у скруті, ніхто мені не допоміг. Ніякій гопаківець. Коли я ходила на тренування - цілий час було "принеси, зроби". А коли мені треба було їхати на семінар, то навіть адреси місця вишколу допроситися не могла, на мейли мої ніхто з гопаківців не відповідав, тренер не відповідав на дзвінки. Не вшанували мого часу, планів, гідності, грошей (мати взяла позику на роботі, щоби я могла поїхати на семінар - але хіба можуть це зрозуміти люди, серед яких панує своєрідний протестантський культ заробітків-успіхів, хоча вони й христяни, рідновіри?). Ненавижу, коли хтось не шанує мого часу. Набридло влізати через вікно, коли викидають за двері. Адже, не поїхала на семінар, опинилася у скрутному становищі в Україні (нажаль мені не можна розповідати деталі). Зателефонувала подрузі - ця дійно хтіла допомогти. Вона зателефонувала тренеру, думала, що він відповідальний, допоможе. Цей й обіцяв допомогу, але навіть не зателефонував. То чому збрехав? А тому, що подруга працює у варшавському Українському світі, знає багато людей. Не слід нищити собі імідж у середовищі. Побратимство, Закони Дружби, Честі - це улюблені фрази гопаківців. Й саме серед варшавськіх гопаківців це не працює. Тут лише театральні пози замість міжлюдських стосунків, усе штучно і фальшиво, тренер психічно знущається над сестрою. Ще підозрілість, але така як у совків. Така, що примушує думати, чи хтось біля тебе або ти сам не будеш названий провокатором. Провокатор- це друге улюблене слово нашого тренера, дай йому Боже здоров’я.
анархобандерівка
August 20, 2014 01:39PM
У цей момент хтось може закинути мені, що я хочу помститися за свої неудачі. Що мені заздро. Це не так - я цілий місяць до семінару щоденно тренувала, також самостійно, підготовляла Однотани. У день семінару я була в дуже доброї психофізичної формі. А мою фрустрацію викликає відсутність дисципліни (на що звернув увагу також В. С. Пилат підчас візиту у Варшаві) та взаїмодовіри, взаїмовиручки. Не може бути так, що серед українців панує рускій бардак замість Українського порядку!
На тренуванні не можна пити води без дозволу тренера. Навіть тоді, коли спека. На практиці це виглядає так, що одні п’ють, коли тренер не бачить, інколи тренер прикидається, що не бачить - й слова не скаже, а часом від разу кричить, що "ти пізнійше нап’єшся". Це порядок? Перед приїздом Пилата у Варшаву тренер сам робив інформаційні плакати. На плакатах були орфографічні та граматичні помилки. А потім такі плакати він кидав у фейсбук, ми розвішували їх на Відділі лінгвістикі, де укр. філологія... Як Верховний Учитель проводив семінар з масажу, то тренер нецеремонно закінчив його, "бо автобус на Учителя чекає". Навіть половина з того, що було запланувано- не було реалізовано.
Повернемося ще на хвилину до нашого славного Товариства. В статут можна було заглянути після тренування, коли було маленько часу. Тоді також ми записували, що хочемо реєстрації Товариства. А у самому статуті цікавинкі: адрес товариства - хата нашого тренера. Стаття про голову Товариства побудована так, що вибори може виграти лише тренер. Голову позбавити повноважень немає можливості. Строк повноважень голови - 10 років. Ой, як це згідно з "козацькою традицією"... А може цей підляській хлопчина просто подумав собі, що так слід робити кар’єру у столиці? Тільки, судячи з його поведінки, він щось столиці поплутав: тут Варшава, тут не Мінськ. Ще ми за зустрічі розмовляли про майбутні громади, які будуть працювати під егідою Товариства: оздоровча, дівоча. Будуть. Але тренер у інтерв’ю (http://www.naszwybir.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=1793:bojovyj-gop&Itemid=15) вже вихваляється, цит. "Зараз у нас є група дівчат, яка продовжує українські традиції вишивання, співу, а також відтворює старі забуті обряди. Буває, що часом комусь з різних причин не підходить термін тренінгів, але оскільки вони зацікавлені оздоровленням себе, то ми утворили групу, яка навчається того, як вести здоровий спосіб життя, дискутуємо про дієти тощо". Хиба що він про фейсбук (якого в мене нема), можливо, там щось вже йде. Але "найвеселіше" було, коли мені прийшло в голову запросити до нас доктора історичних наук В. Задунайського, який реконструює бойові мистецтва козаків. Сам В. З., як виявилось, негативно оцінює БГ - як "неавтентичний сучасний рукопаш". Тренер розсердився, насміхався над Задунайським. Не мені оцінювати, хто прав. Тим паче, що тут напевно йдеться про якісь конфлікт амбіцій. Але сам факт, що тренер БГ - молоденький студент політехнікі, насміхається над кандидатом історичних наук, в якого великий науковий доробок у галузі козакознавства... це несмачно. Жаль, що я не записала на диктафоні.
Я обіцяла, що буду справедлива. Отже мені треба сказати, що були на тренувані й моменти щасливі, радісні. Тренер, прости його Боже, умів бути терпеливий, навчив багато технікі. Але я не вмію у середовищі, де мене не шанують, де лише піаряться на козацькій культурі, серед людей; для яких це лише трамплін для кар'єри, простий блискучий бренд, за яким нічого немає. Такі люди - саботажисти рідної культури, й доведуть до того, що взагалі не буде атмосфери задля досліжень нашого. Що історія, археологія та фольклор будуть асоціюватися з шароварщикамі. Чи хтось їм за це платить? Чому люди, які вважаються українцямі, поводяться як стереотипні жиди? Хто має у цьому інтерес?
Бойові мистецтва - діло серйозне, й потреба великої ВІДПОВІДАЛьНОСТІ (за себе, побратимів своїх, за Націю!), щоби цім займатися.
Усе це середовище не приховує, що вони хочуть стати новою елітою. Й якщо цією елітою стануть ненадійні люди, то дочекаємо не те, що нового Майдану, а Національної Революції, яка м’ясорубкою очищатимуть простір. Й саме тому я не боюся гавкання "своїх" же зайд. Я пробачила супостати мої. "Мені помста, і азЪ воздам"
У цій нездоровій ситуації є один великий позитив: я хочу тренуватися. Більше і більше. Самостійно, у інших тренерів, потім стану тренувати інших, стараючись не робити помилок моїх тренерів. Хочу бути краща - від них, від тренера, від вчорашньої себе. Провести змагання, на них провірити себе й свою майбутьню команду.
анархобандерівка
August 21, 2014 10:47AM
звичайно, коли ми обирали владу товариства, то тренер "пропонував" "людей ззовні" тобто таких, яких ніхто не знав (крім тренера) - серед них також один поляк.
й тим способом три персони ззовні попали у врядування
Бандера
August 26, 2014 08:58PM
Ти дурепа на кого гониш?
Ти шо взагалі знаєш про гопак та про воїнів?
Я у Варшаві займаюсь уже 2-й рік, мене все влаштовує, був на семінарі, відношення прекрасне, тренування супер...
Моя тобі порада, дівчино, - перед тим як критикувати, зроби щось подібне - прозаймайся півжиття бойовим мистецтвом, потренуйся кожного дня по 16 годин, поїзди на змагання, повигравай їх у різних дисциплінах, а спершу, зроби щось для країни, стань прикладом, якого захочуть наслідувати!, а от вже потім критикуй скільки влізе!!! ;-) знаєш на півмізинця, а говориш про космос ;-) думай що робиш!
А мене Бойовий Гопак у Варшаві властовує, мені подобається...
Маршал
August 26, 2014 09:55PM
Ну так, не люблю писати ліпше в обличчя сказати, але що ж робити треба віднайти справедливість....!!!
Сказати що мене "зацепило", нічого не сказати коли стільки бруду ллється на людину яку я знаю досить не погано з якою я 4 роки спілкуюсь певний час тренуюсь разом коли є нагода ...Відданішої людині своїй справі треба пошукати, людина яка сама працює яку ніхто не підтримує у країні де українців не так багато, а історично до козаків є притензії потрібно пошукати ще такук людну.

Так а що до авторки.. скажу так... людина яка бачить скалку в комусь іншому не бачить фіри дров у себе.!
Тренер яким би він не був то твій тренер ти прозаймавшись хвильку часу думаєш що все знаєш і вже повчаеш як кому треба що робити....
ти зрадниця, ти підставляеш свого тренера... і тільки показуєш своє нікчемне Я.

можна ще багато чого писати переконувати виправдовувати і багато іншого .... але я б того не хотів би робити я б краще довірив би тобі якусь справу і я впевнений ти б з нею невпоралась.!
Адмірал
August 26, 2014 10:24PM
Згоден з Маршалом...
анархобандерівка
August 27, 2014 09:21AM
ого, як-то кажуть поляки "uderz w stół, a nożyce się odezwą"... шкода тільки, що під ризними псевдо у цей самий час.. випадково? Й цю дивну орфографію-граматику я вже десь бачила...
До речі, я написала правду, й можу це ДОКАЗАТИ. Завжди, навіть у суді. Хочете, провіримо? А у вас які аргументи, крім епітетів? Що за рівень? Тренер, здається, повторяв, щоби не дискутувати з провокаторами winking smiley
"довірив би тобі якусь справу і я впевнений ти б з нею невпоралась" а ну, можемо попробувати, добре? Я сама охоче себе провірю, тим паче, що написала, що також хочу мати свою команду. Тоді й ви (ти?), й я побачимо, скільки вмію, чи впораюсь. Сама цікава. А гавкання собак нечесних не боюся, й піарщиків також. Варшава- моє місто, зроблю тут, що захочу. А вас нехай Бог судить. Й моє прокляття усім, хто служить неправді.
Та й потрібно, щоби завжди знайшовся якийсь юродівий, хто єдиний матиме відвагу сказати "ти не князь, а грязь"
Все, дай вам здоров'я, господи!
анархобандерівка
August 27, 2014 09:40AM
"Ти шо взагалі знаєш про гопак та про воїнів" - про воїнів, в сенсі? сучасних чи козаків? про козаків у мене наукові праці, реферати на міжнародні конференції... не тут зачіпив smiling smiley
Маршал
August 27, 2014 10:06AM
Завдання: пройти хоча б один семінар від початку до кінця.
Один прогиб и ты погиб... мне жаль тебя бандеровка...
Маршал
August 27, 2014 10:25AM
І взагалі я б хотів би познайомитись
анархобандерівка
August 27, 2014 11:20AM
@Маршал
Завдання - добре. Але за рік, тому, що у вересні в мене наукова поїздка за кордон. У цьому році вже був план поїхати, я була підготовлена, щоденно тренувала.
Провокація помішала.
Є свідки, що я була підготовлена. Я й тепер, у хаті, Гопаком займаюсь, а то попри все треба розвиватися.
"І взагалі я б хотів би познайомитись". Добре. Я у січні вернуся у Варшаву, тоді познайомимося. А може ти мене вже знаєш?

@Боец - чьево? говори людською мовою, або мовчи, кремлядь winking smiley Я тебе не боюся, лякай песиків на вулиці, під...c smiling smiley
анархобандерівка
August 27, 2014 11:22AM
А до інших: ви саме так зареагували, як я передбачила... ой, дитоньки
Якщо ви будете сумніватись в словах і діях тренера, ви нічому новому не навчитесь. Якщо ви чогось не розумієте, це не означає, що тренер якийсь не такий , можливо ви просто ще не доросли до розуміння настільки високих матерій.

Мені в свій час пощастило займатись в різних секціях бойових мистецтв і всюди було залізне правило:
1.Тренер завжди правий.
2.Якщо тренер неправий - див. п.1

Про Задунайського. Який сенс запрошувати людину, яка негативно ставиться до цього Бойового мистецтва? Задунайський теоретик, Пилат практик і цим все сказано.

І ще кілька слів про націоналізм. Одні б'ють себе кулаком в груди і де треба і не треба кричать, які вони ура патріоти, обвішуються тризубами і нац. символікою, але крім того ніц не роблять для зміцнення своєї держави, а навпаки своїми діями всіляко її розвалюють. А інші тихо з розумом роблять справу, виховують нові покоління в дусі патріотизму і любові до свого рідного. "Дурні кричать, а розумні мовчать." - народна мудрість. У мене особисто склалось враження, що ви відносите себе до першої категорії.

Мабуть ви ще надто молоді і гарячі щоб це усвідомити.
анархобандерівка
August 27, 2014 02:35PM
@Олег
Я раніше займалась дзюдо, народнимі танцями, балетом, в мене були інші тренери, більш досвідчені, як оцей (Серед яких А. Малишко, В. Некрасов з Києва, А. Дрозд, Задунайський), отже можу зрівнювати. Й вони ніколи не зазнавалися (як оцей), завжди можна було з ними нормально порозмовляти, вони старалися зрозуміти учнів, допомогти їм.
"Тренер завжди правий" Це тобі не феодальна Японія, що пан в морду за'їде, а холоп в руку поцілує. У козаків навіть простий сіромаха мав право сказати гетьману правду, осудити його. Кожна людина робить помилки. Треба вміти про них розмовляти з іншими, якщо взявся за працю з людьми. Те, що хтось тренер, ще не означає, що він "цар і бог". А на твою думку, я певно навіть не повинна звертати тренеру увагу, коли він наробив помилок на плакаті про зустріч з Верховним Учителем . Тільки, знаєш, ці помилки скомпрометували наш осередок...
Тренер своєю поведінкою дав мені причини, щоби йому не довіряти. Я вже колись обіцяла собі, що буду зривати контакти з людьми, які виявляться невідповідальними. В мене вже давно поганий досвід з невідповідальними. Bистачить.
"Який сенс запрошувати людину, яка негативно ставиться до цього Бойового мистецтва". Згода. Але який ще сенс ображувати його (а саме про це йшлося)? "Задунайський теоретик" з чого ти взяв таке? Задунайський також проводить семінари, вишколи, в нього своя команда. Може колись в тебе буде нагода побачити та оцінити його вміння. Про Пилата я нічого зайвого не кажу, в нього своє діло, в Задунайського - своє. Я позитивно оцінюю роботу обох, й мене не цікавлять якісь штучні конфлікти.
Анархобандерівка, ти мабуть думала шо займалась якимись танцями і далі думаєш...
В світі бойових мистецтв за наклеп на тренера та стиль тебе б в кращому випадку вбили одразу, в іншому - закатували(як наприклад кунг-фу), тому я би радив тобі визначитись з тим і попросити пробачення... або...
анархобандерівка Wrote:
-------------------------------------------------------
> @Олег
> Я раніше займалась дзюдо,
> народнимі танцями, балетом,
> в мене були інші тренери,
> більш досвідчені, як оцей
> (Серед яких А. Малишко, В.
> Некрасов з Києва, А. Дрозд,
> Задунайський), отже можу
> зрівнювати. Й вони ніколи
> не зазнавалися (як оцей),
> завжди можна було з ними
> нормально порозмовляти,
> вони старалися зрозуміти
> учнів, допомогти їм.
> "Тренер завжди правий" Це
> тобі не феодальна Японія,
> що пан в морду за'їде, а
> холоп в руку поцілує. У
> козаків навіть простий
> сіромаха мав право сказати
> гетьману правду, осудити
> його. Кожна людина робить
> помилки. Треба вміти про
> них розмовляти з іншими,
> якщо взявся за працю з
> людьми. Те, що хтось тренер,
> ще не означає, що він "цар і
> бог". А на твою думку, я
> певно навіть не повинна
> звертати тренеру увагу,
> коли він наробив помилок на
> плакаті про зустріч з
> Верховним Учителем .
> Тільки, знаєш, ці помилки
> скомпрометували наш
> осередок...
> Тренер своєю поведінкою
> дав мені причини, щоби йому
> не довіряти. Я вже колись
> обіцяла собі, що буду
> зривати контакти з людьми,
> які виявляться
> невідповідальними. В мене
> вже давно поганий досвід з
> невідповідальними.
> Bистачить.
> "Який сенс запрошувати
> людину, яка негативно
> ставиться до цього
> Бойового мистецтва". Згода.
> Але який ще сенс ображувати
> його (а саме про це йшлося)?
> "Задунайський теоретик" з
> чого ти взяв таке?
> Задунайський також
> проводить семінари,
> вишколи, в нього своя
> команда. Може колись в тебе
> буде нагода побачити та
> оцінити його вміння. Про
> Пилата я нічого зайвого не
> кажу, в нього своє діло, в
> Задунайського - своє. Я
> позитивно оцінюю роботу
> обох, й мене не цікавлять
> якісь штучні конфлікти.

У випадку, якщо ттобі щось не подобається у своєму тренері, то ти могла б особисто до нього звернутись, а не розводити тут хтозна що...! Цим ти не Гопак у Польщі принижуєш і особисто тренера, а СЕБЕ - власною персоною, ... і навряд чи після такого зможеш підняти свій статус і рейтинг в очах тих, кого будеш тренувати! Це не козацькому, так побратими не роблять! А якщо ти до такого вдалась, то яка ти козачка?
анархобандерівка
August 27, 2014 04:43PM
@Вася
не налякав, дитинко. Вибачатися не стану!
Мій "наклеп" був тільки на тренера. Ha стиль не було. Такий ти бойовий, давай, зустрінемось... лякaти буде, ой smiling smiley
В мене "криша"... магічна smiling smiley

@Amazonka
не тобі оцінювати мою "козацкість". Тобі не вдасться заграти на мої емоції, на мене це не робить ніякого вражіння.
"так побратими не роблять" - не роблять також таких речей, які зробив тренер. Ти взагалі знаєш цю справу? З тренером я пробовала розмовляти, не вийшло. Він не спроможний на ніяку авторефлексію. Я ще вмію бачити свої помилки, він - ні.

Ще пригадаю, що від вас майже ніяких аргументів не почула, крім епітетів та жалюгідних погроз. А я своє доказати вмію.
Але я розумію вас, діти... вам на душі краще стане, якщо когось образите, якщо подумаєте собі, що хтось дещо дурніший... Бог з вами, неправди чада
анархобандерівка
August 27, 2014 04:48PM
В свою чергу, дуже цікаво, що майже усі коменти на один лад, майже одночасно написані - неначе одна персона писала
Я тренера Бойового Гопака, який викладає в Варшаві знаю Особисто, Хлопець відданий цій справі на всі 100%, дисциплінований, відповідальний а також вірний побратим. І я не розумію чому на нього стільки ллють бруду люди які які замість того щоб поїхати на семінар з Бойового Гопака, чомусь опинилилися в іншому місці і не виходили на звязок (я свідок того як Тренер з Польщі намагався взнати де ділися його учні які мали приїхати на семінар, і сильно за це переживав, томущо в цей час ми разом були на семінарі під Львовом) а потім вчомусь когось звинувачують. На рахунок того чим Ви займалися, займайтеся тим і надалі (Балет, танці....) но не лізьте в світ бойових мистецтв, вам там робити нічого томущо Ви не вмієте цінити те що Вас навчають і дають якісь знання, повага до наставника до Учителів це риса усіх народів, но чомусь в Українців це відняли, аже на січі були молодих козаків козацькій науці навчали досвідчені воїни, які на свому шляху багато чого побачили, а молоді козаки сумлінно вчилися і не задавали дурних питань, бо могли за це получити, та щей в придачу робили різну чорнову роботу замість козака як оплата за його навчання. Тому не лізьте куди вас не просять, а якщо хочете щось доказати то докажіть працею, пройдіть семінар, ознайомтеся з законами за якими живе школа, і тоді щось вирішіть для себе. Криткуючи - пропонуй, пропонуючи - роби, оні то краще мовчи!!!! І тренера з Бойового Гопака з Польші не ображай не обоснованою якою критикою, бо цей хлопець дуже багато що зробив, робить і на терпівся що Бойовий Гопак був у Польщі, а що ти для цього зробила?????????
Заведи собі песика... :-) бачу, ти так просто не вгомонишся) але ти ж знаєш, говорю як дівчитна з дівчиною, що негативні емоції дуже погано впливають на нервову і гормональну систему... Можливо валерянки попий, може це допоможе ;-)

а щодо особистих образ, бачу, тобі це певне подобається - сваритись як собака, і неясно з ким - мені це нагадує бій з тінню)) Це дуже кумедно виглядає, бо ніяк не впливає не лише на тренера, на якого ти так багато вилила бруку, а й на його друзів, які, як ти бачиш, думку не змінили! Так що,не витрачай дарма час і гроші на інтернет ;-) - це тобі не допоможе когось в чомусь звинувачити)))
а накраще, приїжджай на наш літній семінар!!! - а там розберемось і поговоримо про козаків, як на конференції -)))
анархобандерівка
August 28, 2014 08:19AM
@Mukola
Якби тренер хтів звязатися, то би це зробив. В нього був мій польский та український номер. Щодо бойових мистецтв, коли я тренувала дзюдо, в мене відношення з тренером були дуже добрі. Тому, що такому тренеру можна було довіряти. А він був набагато старший від оцього варшавського, з більшим досвідом. Й ніколи такої ситуації, як отепер - на дзюдо не було. Не було тому, що відношення були нормальними, без недомовок, без обзівання інших московськими провокаторами за плечима, без інтриг та махінацій, без марнославства.
"Тому не лізьте куди вас не просять, а якщо хочете щось доказати то докажіть працею, пройдіть семінар" А полізу, але до віповідальних. Працею, я вже написала, що докажу. Про це йде мова у останньому рядку мого репортажу. Я хочу вдосконлювати себе. "Криткуючи - пропонуй, пропонуючи - роби" - може й це роблю? Чому усі ви вирішили, що я лінькувата істеричка, певно саме тому я не поїхала на семінар, а зараз сижу на дивані з гамбургером тай критикую? Може я й далі треную? Може я у час семінару на війні була? Може на іншому семінарі? Звідки вам знати таке? Просто піар в мене гірший... А мовчати то можуть совкі, які чомусь не хочуть публічно розмовляти про проблеми. "Ви не вмієте цінити те що Вас навчають і дають якісь знання" ні, за навчання технікі я вдячна, але інші його дії викликали мою недовіру. У репортажі я майже не доторкаюсь самого навчання технікі.
@Amazonka
А я люблю негативні емоції smiling smiley
Про мій репортаж: я просто хтіла сказати правду. А чи тренер на це зверне увагу, як його друзі зареагують - мені байдуже. Я знаю, як було. Адже не задля інтриганства чи насмішки я таке написала. Й мене не цікавить, чи це кумедно виглядає, мене цікавить правда, яку я несу також іншим. Літній семінар - можу приїхати, хоча я вам не дуже довіряю, чортзна, яку заказуху там на мене рихтуєте smiling smiley
Я просто розповіла мій досвід, у інших - може інший. Але ці інші від разу вирішили, що я брешу тому, що мій досвід не такий, й не пасує їм. И саме тому, неначе сектанти, відбираєте мені право на свої емоції, на своє сприяння того, що відбувалось. У вас інші вражіння - добре. Може просто у вас усе добре повелося. У мене ні, й не стану прикидатися, що все було добре. Навіть якщо я щось не так зінтерпретувала, то хіба світ такий однозначний? Хіба можна усе сприймати одинаково? Реально не існує людей, про яких можна сказати саме негативне або саме позитивне. Просто це вам трапилося позитивне, мені навпаки. У кожного своя правда. Ви кажете, що я молоденька, без досвіду. То чому моя бабуся, жінка львівського козака, яка пережила війну, різних людей пізнала, від разу мені сказала, щоби я туду не лізла, а то підставлять? Звичайно, з Гопаком це мій перший досвід, жаль, що негативний. Я написала, що варшавським гопаківцям не можу вже довіряти. Але це не означає, що я цілком негативно оцінюю народні бойові мистецтва.
> Я написала, що варшавським гопаківцям не можу вже довіряти.

Ви виляли відро гівна на людей з якими пліч опліч тренувались, а помі всім розповідаєте, що вони якісь не такі, не беруть на семінари, ігнорують... Можливо справа не в них, а в вас?

>Те, що хтось тренер, ще не означає, що він "цар і бог". А на твою думку, я певно навіть не повинна звертати тренеру увагу, коли він наробив помилок на плакаті про зустріч з Верховним Учителем . Тільки, знаєш, ці помилки скомпрометували наш осередок...

На мою думку потрібно було допомогти, а не критикувати. "Не помиляється лише той, хто нічого не робить. " (народна мудрість). Якщо у вас виник конфлікт, його потрібно було вирішувати в середині середовища, як це робили козаки, а не виносити на загал. Своїм істеричним повідомленням, ви не тільки скомпрометували варшавський осередок, а й Гопак загалом.

>Але який ще сенс ображувати його (а саме про це йшлося)? "Задунайський теоретик" з чого ти взяв таке? Задунайський також проводить семінари, вишколи, в нього своя команда.

Не знаю, можливо у них особиста неприязнь, запитай у тренера сама. З приводу Задунайського - особисто його не знаю, суджу з того що бачу, а бачу я багато історичних робіт, але нема жодного відео, де б можна було оцінити його практичну роботу.
Author:

Your Email:

Subject:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 ***   **  **     **  **     **   **   **   **     ** 
 ****  **  **     **  **           ** **    **        
 **  ****  **     **  **     **    ** **    **     ** 
 **   ***  **     **  **     **   **   **   **     **