Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Бойовий Гопак у Польщі - facebook

Posted by hopakivec 
Я зараз наразі на семінарі, "Тренер з Варшави" як ви його назвали, був зі мною пліч опліч цілий місяць і ми разом з ним отримували знання від Верховного Учителя. Були також Гопаківці з Польщі, які додому поїхали з купую знать та втажень і вдячні за науку, декого ми "Тренер з гопака"довго шукав так і не знайшовши, бо вона бач поїхала в інше місце, так це її проблеми, бо в нас є сайти, де є купа контактів наших, по яких можна було звязатися, тобто як кажуть тільки захотіти. Тому не перекидайте свою тупість на інших, і не треба робити когось винним.
анархобандерівка
Re: Бойовий Гопак у Польщі - facebook
August 28, 2014 03:20PM
А може всі ви просто не збагнули, яка ціль репортажу? Не зрозуміли, що я насправді написала?
В мене були добрі намірення, хоча цього з першого разу не видно. Але не всім треба це розуміти. Колись, з часом збагнете, коли усе стане ясіше...

Все, хватіть. Я вже висказала свою думку. Але ваша думка мене все-ж таки цікавить, навіть якщо вона "б'є" в мене.
Випадковий
August 28, 2014 09:22PM
Підтримую Олега та Миколу!
winking smiley
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash2/v/t1.0-9/1385288_10201506703162196_361254204_n.jpg?oh=ce53e750ebc56b3e8c8220624bd07ec1&oe=54C9E1E6
анархобандерівка
January 04, 2015 09:29PM
Знов півроку пройшло, знов час підсумків. Адже я вже котрий раз переконалася, що була права – подобається це комусь, чі ні. Я тренувла у Казахстані: у Алмати займалася Козацьким Спасом, у Астані проводила заняття з рукопашу та фізкультури у козацькій школі. Щодо Астани, мені просто так запропонували. Мені не треба було будовати собі імідж, місцевий тренер так по-людськи довірив мені - попросив провести фізкультуру. Приїхала ось така собі чужа дівчинка в Казахстан, тай ще з далекої країни, чужа... ніхто не питав. То або в них, місцевих козаків, велика довіра до людей або ...професііійні інформатори, ну, сексоти. Хтось, можливо, скаже: ніякі козаки, це кремлівська підстава. По перше, майже усі козаки Євразії генетично чужі москалям. Це признають навіть російські науківці. По друге, так уряду Росії як й, аналогічно, уряду Казакстану, наплювати на місцевих козаків. Вони на своє бабло роблять свою справу - у державі, де можуть просто так на вулиці "відрихтувати" тебе; завалити за те, що посмів організувати концерт козацької народної пісні. А в Алмати тренування чудове - добра атмосфера, професійність, відповідальний щирий та досвічений тренер. Моя співпраця з ним внов переконала мене, що можна працювати з нормальними людьмі. До речі, тренери з Астани та Алмати - це військові люди, з педагогічним досвідом. Тобто їхній досвід - це більше, аніж руками-ногами по спортзалах махати - й учні це відчувають. А ще скромність! Хіба там комусь здається, що він наступний Іван Сірко? winking smiley Тому не потрібний ніякий штучний культ особи, щоби учні шанували своїх тренерів. Тренування в Алмати безкоштовні, там займаються корінні козаки або фанати козацької культури. Ніяких накачаних "чуваків" та гламурних "тьолок", що лише про фігуру дбають. Можна?
Так, я не поїхала на семінар. А з Астани в Алмати їздила на тренування (1225 км) - тому, що вартує. Вас також запрошую, попрубуйте правдивого козацького тренування. Влітку організують також семінар. А ще запрошую взимку в Казахстан - потренувати на морозі, від якого шкіра на руках та обличі тріскається до крові.
Ще одне, а то я не можу втримати себе: закидали мені, що я трішки потренувала, а вже смію повчати інших, а ні хара не знаю. Так, я невипадково написала про те, що тренувала БГ лишь півроку. Я недосвідчена - нехайже й так. Бог-то сидитиме. Та хіба-бо ви не зробили те саме? Тобто написавши "козак не зробив би так (як ти)", фрази про побратимство, джурів - ви кинулись в наукову дисципліну "козакознавство". Але посилання на історичні джерела (нехай й Скальковський, але є цікавіші, старші тексти) або якісь наукові праці (не один Каляндрук писав про козаків) не було winking smiley
бойовий гопак - це напросто копія каларіпаятту
krayno zdyvovany
May 05, 2015 06:27PM
дм Wrote:
-------------------------------------------------------
> бойовий гопак - це напросто
> копія каларіпаятту

A czomu b ne kung-fu?
Ja wże czuł takoż szczo kickoxingu, karate
taj szcze inszy howoryły szczo szcze jakychś mystectw z Filipin,
chtoś skazał szczo z Indonezji. Ce tilki te szczo pamjataju. Buło szcze bilsze.

Wychodyt szczo Bojowyj Hopak ce kopja 3/4 bojowych mystectw z Azji, jak szczo wiryty "wysokowykwalifikowanym specjalistom z internetów".
Ce prosto smiszno.
Ce absurd i krajne nedoumstwo.
Jak szczoś szczo osnowane je na tanciach ( taneć Hopak baczczyły na oczy? ) ta kozaćkych tradycjach borot'by ( pl. zapasów ) ta bojiw nawkułaczky można zwodyty do "kopji XYZ z krainy QWERTY"?
а бачив ти на вочі каларіпаятту? я його тренував
krayno zdyvovanyj
May 25, 2015 12:53AM
дм Wrote:
-------------------------------------------------------
> а бачив ти на вочі
> каларіпаятту? я його
> тренував

Baczyw. I szo? Czomu jakraz ce maje buty kopia kalarimpariatu, a ne wu-shu? Mene i pro ce takoż perekonuwały lude jaki trenuwału wu-shu. Wzahali zibraty razom usi styli jakich to kopieju maje buty Bojowyj Hopaj ( rizni "rozumny ludy jaky same trenuwały taki mystectwa" tak rozpowidały abo hopakiwciam abo po internet forach ) to wyjde szczo BH ce kopia kożnoho stylu płanety. Tilki szczo ce absurd i majacznia.

Aikido bahato u czomu schoże na techniki jaki buły kołyś widomy u Jewropi za czasu seredniowiczcza - ce wynykaje z poriwnannia zapysiw seredniowicznych "kedeksów zapaśniczych i szermierczych", czy seredniowiczny łycari kopjuwały japonciw? Wże tut ne budu zhaduwał szczo aikido mołodsze na dekilka stolit' czym jewropejśkie seredniowiczcza.

Boks jak dyscyplina sportu pochodyt z mystectwa jake nazywajut' "bare knuckle boxing" jake duże schoże na kytajśke Wing-Chun. Ce oboznaczaje szczo ce joho kopia?

Te szczo sztoś schorze na insze mystectwo ce ne oboznaczaje szczo ce joho kopia. Dostatoczno podywytysia na kopniaky Bojowoho Hopaka ta taneć Hopak szczob pobaczyty de ich dżereło. Toż u Bojowym Hopaku nawit' nazwy odynakowy - tynok, hołubeć. Podywytysia na powzunci - takoż z zkozaćkych tańciw. De tut kopia kalarimpariatu? Kalarimpariatu takoż poczerpnuło techniku z tańciu Hopak?
„Якщо тобі в спину кричать: "Провокатор!", - це перший симптом того, що ти став особистістю. У такому разі все націкавіше у твоєму житті тільки починається. Немає нічого аморальнішого, аніж бути нормальною людиною. Будь-які норми знеоособлють, а зорієнтованість на них позбавляє обличчя” ... моїм обвинувачам присвячую, Дарина.
Author:

Your Email:

Subject:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 **     **  ********   ******   ********  **     ** 
 **     **  ******    **           **     ** *** ** 
 **     **  **        **           **     **     ** 
 **     **  **        **    **     **     **     ** 
  *******   ********   ******      **     **     **